Trabzonspor’dan tutuklanan taraftarlarıyla ilgili açıklama!

admin     26-03-24          chat sohbet odalar et     Trabzonspor’dan tutuklanan taraftarlarıyla ilgili açıklama!     10 Defa Okundu

Trabzonspor Genel Sekreteri Kemal Ertürk, Trabzonspor-Fenerbahçe müsabakası sonrası yaşanan olayların ardından tutuklanan 5 taraftar ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

Adaletin herkese aynı şekilde tecelli ettirilmesi gerektiğini belirten Ertürk, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Müsabaka sonrası uzatılan gözaltı süresi sonucunda 13 taraftarımızın 5’inin basit yaralamaya teşebbüs ve yasak alanlara girme suçlarından tutuklanmasına karar verilmesinin üzerinden tam 7 gün geçti. Haksız ve hukuka aykırı tutuklama kararlarına karşı yapılan itirazlar reddedilmiş olup haksız ve mesnetsiz tutukluluk süreci devam etmektedir. Ancak aynı soruşturma dosyası üzerinden ve yine aynı taraftarlarımızca Fenerbahçeli futbolcular hakkında yapılan şikayetler ile ilgili olarak ise henüz somut bir gelişme olmamıştır. Haksız bir şekilde ve hiçbir hukuki dayanağı olmadan tutuklanan taraftarlarımızın bir an evvel serbest bırakılmasını, adaletin herkese eşit şekilde tecelli ettirilmesi için sürecin sonuna kadar takipçisi olacağımızın bilinmesini isteriz.”

ücretsiz sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İçerikler

Sohbet siteleri ziyaretçilerine yeni insanlarla tanışarak, arkadaşlıklar kurabileceği bir ortam sunmaktadır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2023 Askimsin.Net - Tüm hakları saklıdır.