Tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri

mustafa azad çelebi     18-12-21     Sohbet     Tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri     47 Defa Okundu

Tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri makalemizle herkese merhaba. Ücretsiz arkadaşlık siteleri arayanlara bir örnek olarak öne çıkmak için yazıyoruz bu makaleyi.
Google da bir yazı gördüm. Sohbet, arkadaşlık ve eş bulma sitelerine reklam yasaklandı diye. 28Aralık 2018 tarihinde yayınlanmış bir yazı.
Fakat geçerliliğine gelirsek. Bahis ve benzeri sitelerinde aynı şekilde yasaklandığı söyleniyor lakin hiç bir zaman göremedik o yasağa uymayı.
Kaldı ki, sosyal paylaşım ağlarını yasak edilemiyor. Kuvvet küçük yerlere mi yetiyor diye demeden edemedim.
Fakat yaptırım görmeyince konu kapandı bitti.
Neden bu konudan bahsettiğime gelirsem. Şimdilerde arkadaşlık siteleri ancak reklam vererek user kazanıp bir yere gelebiliyor. Yoksa beslenmeyen bir sohbet sitesi çöp sayılıyor.
İnsanlar bir çok bu alanda kalıcı bağlantılı yazılar yazıyor benim gibi. Fakat yeni yazılan her makale bir başka sohbet sitesi tarafından öne çıkıyor.
Yani siteye yazmayı bırakınca site geriliyor.

Tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri

Elbette yanı sıra backlink çalışmaları yada benzeri seo çalışmaları kişiler tarafından yapılmakta. Fakat bir çok para tuzağı kuranda var bu alanda.
İnsan kime nasıl güveneceğini ve bu konuda aldatılmayacağını bilemez.
Diyorum her zaman her alanda güven rafa kalkmış diye.
Işte bu yüzden insan sohbet sitesi tercih ederken bile nerede nasıl olduğuna dikkat etmeli.
Gerçi bu zamanda internetten araştırdığınız her şey zamanla önümüze reklam olarak gelirken neye göre korunak tartışılır.
Neyse biz ana konumuza geri dönelim. Herşeyden uzaklaşarak biraz kafanızı dinleyip kendinize zaman ayırmanın zamanı gelmiştir diye düşünüyorum.
O vakit şimdi hemen aramıza sende katıl. Arama motoruna ücretsiz arkadaşlık sitesi yaz. Önüne her çıkana değil. Askimsin.net yazana gir. Zaman kaybetme başla hemen sohbete.

Tamamen ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Tamamen ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık siteleri

Bizim kimseden tek kuruş talebimiz yok. Ne adminlik için, ne op, sop, founder olmanız için bir beklentimiz yok. Sizden sadece arzumuz. Seviyeli kaliteli sohbet etmeniz. İncilmeden ve incitmeden elit bir şekilde sürdüre bilmek bu sohbeti temennimiz.
O vakit artık sözlerime son veriyorum. Sizleri canlı insanlarla sohbet etmeye www.askimsin.net adresine davet ediyorum. Hoşçakalın.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Askimsin.Net ziyaretçilerine en iyi ve en kaliteli sohbet imkanını sunmakta olan sohbet sitelerinden birisidir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Askimsin.Net Sohbet Siteleri - Tüm hakları saklıdır.