SON DAKİKA HABERLERİ: Çarpıcı Semih Kılıçsoy sözleri: Bu çocuk milli servet

admin     30-03-24          chat sohbet odalar et     SON DAKİKA HABERLERİ: Çarpıcı Semih Kılıçsoy sözleri: Bu çocuk milli servet     21 Defa Okundu

2002 Dünya Kupası’nda yarı final oynayan A Milli Futbol Takımı’nda da görev yapan, Zihinsel Performans Antrenörü/Mentor Prof. Dr. Turgay Biçer, Türk futbolunda son zamanlarda yaşanan olayların psikolojik yönünü, SABAH Spor için yorumladı.

Beşiktaş’ın 18 yaşındaki yıldızı Semih Kılıçsoy’un, A Milli Takım’dan Ümit Milli Takım’a gönderilmesi sonrası yaşanan krizi değerlendiren Biçer, “Yaş olarak küçük ama profesyonel bir ligde oynuyor. Bu baskılara hazır olması gerekir. Kadroda oynamayacaksa da oyuncuyu üzmeden güzel bir şekilde anlatılmalı durum. Bu çocuklar milli servet, geleceğe bir yatırım. Semih de güçlü durup bu tarz problemleri mesele haline getirmeden çözmeyi öğrenmeli. Bu gençler profesyonel gelişimlerinin yanı sıra duygusal olgunlukları için de eğitim almalılar. Semih, sorumluluk alıp kendi hayatının dümenine geçmeli. Böyle şeylerden gücenmemeli” dedi.

ücretsiz sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İçerikler

Sohbet siteleri ziyaretçilerine yeni insanlarla tanışarak, arkadaşlıklar kurabileceği bir ortam sunmaktadır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2023 Askimsin.Net - Tüm hakları saklıdır.