SON DAKİKA BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Cenk Tosun ve Salih Uçan’dan yönetimi bombaladı

admin     23-03-24          chat sohbet odalar et     SON DAKİKA BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Cenk Tosun ve Salih Uçan’dan yönetimi bombaladı     19 Defa Okundu

Beşiktaş’ta, sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan Cenk Tosun ve Salih Uçan’ın siyah beyazlı kulübe veda etme ihtimali her geçen gün yükseliyor. İki futbolcu da mukavele yenileme konusunda Hasan Arat yönetiminin bugüne kadar net bir duruş göstermediğini belirterek, “Mevcut yönetimden bizimle görüşen olmadı. Sadece futbol direktörü Samet Aybaba ile bir konuşmamız oldu, onun dışında yönetimle herhangi bir temasımız olmadı” ifadelerini kullandılar.

YÖNETİM NET BİR ADIM ATMADI
Aybaba ile yaptıkları görüşmede ücret konusunun gündeme gelmediğini vurgulayan Cenk ve Salih, “Para konusunu eski yönetimle konuşmuştuk. Bize yıllık 50’şer milyon TL teklif ettiler, biz ise 60 milyon TL istedik. Günümüz koşulları gereği 60 milyondan daha aşağıya inmemizin mümkün olmadığını bildirdik. Teknik direktörümüz Santos bizden memnun olduğunu, kalmamızı istediğini söyledi ancak yönetim kanadından net bir adım atılmadı” diye konuştular.

FAZLA ZAMANIMIZ KALMADI
Sezonun sonuna yaklaşılması nedeniyle fazla zamanlarının kalmadığını belirten Cenk Tosun ve Salih Uçan, “Bugüne dek Beşiktaş için elimizden gelen tüm çabayı gösterdik. Kalmayı her şeyden çok istiyoruz. Yeni sözleşme için istediğimiz rakamlar da son derece makul. Beşiktaş’ta kalıp kalmayacağımız konusunda söz artık yönetimde. Bir süre daha bekleyeceğiz. Eğer görüşme talebi yine gelmezse başımızın çaresine bakacağız. Menajerlerimiz, gelecek diğer teklifleri değerlendirmeye başlayacak” dediler. (Hürriyet)

ücretsiz sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İçerikler

Sohbet siteleri ziyaretçilerine yeni insanlarla tanışarak, arkadaşlıklar kurabileceği bir ortam sunmaktadır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2023 Askimsin.Net - Tüm hakları saklıdır.