Sıfır araç fiyatları düşmeye başladı

admin     29-11-23      bedava sohbet     Sıfır araç fiyatları düşmeye başladı     6 Defa Okundu

Yıl sonuna yaklaşırken otomotiv sektöründe fiyatlar gerilemeye başladı. Otomobil markaları çeşitli kredi imkanları ve takas yöntemleri sundu, aylarca süren araç teslim süreçlerini de kısalttı.

Ticaret Bakanlığı özellikle internet sitelerinde alım-satım yapan ilanlarla ilgili çalışma başlattı, aksesuar adı altında fatura kesmeden işlem yapanlar ve fahiş fiyatlı ilanları denetledi.

Sıfır araç fiyatları düşmeye başladı

İMAS Başkanı Hayrettin Ertemel konuyla ilgili, “Şu anda sıfır araçlarda pandemi öncesinde olduğu gibi çeşitli kampanyalar düzenlenmekte, sıfır faizli satış yapılmakta %15-20’lere varan peşin alımlarda indirimler uygulanmakta. Bu sıkıntının en önemli sebebi pandemi sürecinde yaşanan arz-talep dengesizliğiydi. Kayıt dışı diye tabir ettiğimiz kişilerin sektöre ciddi anlamda müdahalesi vardı. Bunlar işleri bu olmadığı halde otomobil alım satımını kendilerine bir meslek edindiler ve bu manada araç alım satımlarına girdiler. Al-satçı diye tabir ettiğimiz kişiler piyasadan elini çekince sıfır araçta bir bollaşma meydana geldi. Araçta bollanma yaşanınca tekrar eski günlerinde döndü diyebiliriz sektörümüz” ifadelerini kullandı.

ücretsiz sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İçerikler

Sohbet siteleri ziyaretçilerine yeni insanlarla tanışarak, arkadaşlıklar kurabileceği bir ortam sunmaktadır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2023 Askimsin.Net - Tüm hakları saklıdır.