Ramazan sohbet

aLa     14-04-21     Dini Yazılar, Genel     Ramazan sohbet     137 Defa Okundu

Saygıdeğer Askimsin.net sunucusunun sohbet severleri, Ramazan ayına girdiğimiz şu günler de sohbetlerimiz seviyeli ve süper şekilde devam etmektedir. Bizleri Ramazana eriştiren Rabbimize şükürler olsun. Ramazan ayına erişemeyen herkese ALLAH rahmet eylesin, Mekanları da cennet olsun inşallah. ALLAH emanetini en güzel şekilde hayırlısı ile alsın inşallah.

7/24 Online olarak hizmet verdiğimiz kanalımız da Ramazan sohbet muhabbetlerine de yer verilmektedir, bizler ile aynı çatı altında sohbetlerimize katılarak yepyeni arkadaşlıklar kurmak isteyen Dünya üzerindeki bay ve bayanları bekliyoruz.

Sohbet sitemiz de sahuru beklerken vakit geçirmek isteyenler için çeşitli Eğlence ve Oyun kanallarımız da bulunmaktadır.

Kesintisiz Radyo yayını ve profesyonel Dj’lerimizin eşliğinde çok güzel vakitler geçireceksiniz.

Ramazan ayı Allah’ın biz müminlere sunduğu büyük bir ihsanı ve nimetidir. Ramazan ayı, kalplerin dirildiği, gönüllerin aydınlanıp coştuğu, nefislerin kırıldığı, insani vasıfların tekrar hatırlandığı manevi yaşamı dolu olan bir aydır. Feyiz ve bereketlerle, af ve mağfiretlerle dolu olan sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın toplum hayatında yoğunluk kazandığı, ibadet hayatımızın zenginleştiği Ramazan ayı, peygamber efendimizin ifadesi ile Evveli Rahmet, Ortası Mağfiret, Sonu Cehennemden Kurtuluş olan bir aydır. İnşallah bizler de kurtuluşa eren kullardan oluruz.

Ramazan ayı’nın bereketinden ALLAH bizlere de nasip etsin, Oruç tutan herkesin Orucunu da en güzel şekilde kabul etsin inşallah. 13-04-2021 tarihi ile bugün birinci Oruç günümüzü tamamladık, Rabbim sonuna kadar sağlıklı bir şekilde oruçlarımızı tamamlamayı nasip etsin. İnşallah bizden razı bir şekilde Ramazan ayı’nı uğurlarız.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Askimsin.Net ziyaretçilerine en iyi ve en kaliteli sohbet imkanını sunmakta olan sohbet sitelerinden birisidir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Askimsin.Net Sohbet Siteleri - Tüm hakları saklıdır.