NİLTİMDER’den Vali Mahmut Demirtaş’a ziyaret

admin     15-12-23          chat sohbet odalar et, Genel Haberleri     NİLTİMDER’den Vali Mahmut Demirtaş’a ziyaret     23 Defa Okundu

Reklam

Endüstriyel tesislere birçok alanda tedarik hizmeti sağlayan 3 bine yakın firmanın faaliyet gösterdiği Nilüfer Ticaret Bölgesi’nin yönetimi Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Nilüfer Ticaret Merkezi İş İnsanları Derneği (NİLTİMDER) Başkanı Olgun Karabiber ve beraberindeki Yönetim Kurulun Üyeleri, Vali Mahmut Demirtaş’a çalışmaları hakkında bilgiler sundu. Ziyarette konuşan NİLTİMDER Başkanı ve Limadem Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Olgun Karabiber, “3 binden fazla işyerinin bulunduğu bölgemizde yaklaşık 30 bin kişiye istihdam sağlanmaktadır. Bölgemizdeki firmalar ağırlıklı olarak elektrik-elektronik, makine, metal, otomasyon, otomotiv yan sanayi, yedek parça, hırdavat, inşaat, kimya, kauçuk ve bilişim gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Bölgemizde üretim ve ticaret yapan firmaların faaliyetleri ile yılda ortalama 100 milyar TL’nin üzerinde bir ekonomik hacim oluşmaktadır” dedi.
NİLTİMDER olarak bölgenin yol, elektrik, internet hattı ve ek belediye otobüsü seferleri gibi altyapı ve üstyapı konularında çalışmalar yapmak üzere faaliyetlere başladıklarını söyleyen Olgun Karabiber, bu konuları ilgili kurumlar ile görüşmeye başladıklarını dile getirdi. Vali Mahmut Demirtaş da NİLTİMDER heyetinin ziyaretinden memnun olduğunu belirtirken, Olgun Karabiber başkanlığındaki Nilüfer Ticaret Merkezi İş İnsanları Derneği yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İçerikler

Sohbet siteleri ziyaretçilerine yeni insanlarla tanışarak, arkadaşlıklar kurabileceği bir ortam sunmaktadır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2023 Askimsin.Net - Tüm hakları saklıdır.