Erkan Yolaç’tan 17 gün sonra vefat eden eşi Asuman Tuğberk Yolaç son yolculuğuna uğurlandı

admin     04-06-24     Güzellik Haberleri     Erkan Yolaç’tan 17 gün sonra vefat eden eşi Asuman Tuğberk Yolaç son yolculuğuna uğurlandı     12 Defa Okundu

Sunucu Erkan Yolaç 16 Mayıs’ta hayatını kaybetmişti. 1970 Türkiye güzeli olan eşi Asuman Tuğberk Yolaç ise, eşinden 17 gün sonra vefat etti. 2 Haziran’da yaşamını yitiren Yolaç’ın bir süredir kanser tedavisi gördüğü öğrenildi. Yolaç, 48 yıllık eşi Erkan Yolaç’ın ölümünden 17 gün sonra 73 yaşında hayatını kaybetti. Asuman Tuğberk Yolaç için Levent’teki Barbaros Hayrettin Paşa Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Taziyeleri kızı Göksu Yolaç kabul etti.

Erkan Yolaç'tan 17 gün sonra vefat eden eşi Asuman Tuğberk Yolaç son yolculuğuna uğurlandı - Resim : 1

Törene Perran Kutman, İzzet Yıldızhan, Ragıp Savaş ve Atilla Atasoy ‘un yanı sıra sanat, moda ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı. Öğle namazının ardından Asuman Tuğberk Yolaç için cenaze namazı kılındı. Tuğberk Yolaç’ın cenazesi sevenlerinin omuzlarında cenaza aracına konuldu. Yolaç’ın cenazesi Zekeriyaköy Mezarlığı’ndaki aile kabristanında toprağa verildi.

“ÇOK SEVEN İNSANLAR SEVDİĞİNİ KAYBEDİNCE FAZLA YAŞAMAZMIŞ”

Cenaze törenine katılan şarkıcı İzzet Yıldızhan, “15 gün önce burada Erkan Yolaç’ı defnettik, buradan gönderdik. Yine burada namazını kıldık. Çok seven insanlar sevdiğini kaybedince fazla yaşamazmış, o misal. Asuman anne ile ben onların aşkına sevgisine hayatta birbirlerine olan bağlılığına çok şahidim. Bende de büyük emekleri var gerçekten. Asuman anne çok böyle aristokrat bir kadındı, gerçekten öyle. Eli maşalı bir anneydi yani, kendisine çok saygım vardı, çok severdim kendisini.” dedi.

Erkan Yolaç'tan 17 gün sonra vefat eden eşi Asuman Tuğberk Yolaç son yolculuğuna uğurlandı - Resim : 2

“ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM ONLARDAN”

Oyuncu Ragıp Savaş ise, “14 gün önce yine buradaydık, Erkan abimizi uğurladık, arkasından Asuman ablamızı. Gençlik zamanlarımda onlarla çok yakın zamanlarım oldu, çok zaman geçirdim ve çok şey öğrendim onlardan. İki çok güzel insanı arka arkaya uğurluyoruz ama hayat böyle. Yapacak bir şey yok, takdiri ilahi. Hepimiz yaşayacağız” diye konuştu.

Erkan Yolaç'tan 17 gün sonra vefat eden eşi Asuman Tuğberk Yolaç son yolculuğuna uğurlandı - Resim : 3

Asuman Tuğberk Yolaç’ın cenazesi öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Zekeriyaköy Mezarlığı’ndaki aile kabristanında 17 gün önce vefat eden eşi sunucu Erkan Yolaç’ın mezarının yanına defnedildi.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İçerikler

Sohbet siteleri ziyaretçilerine yeni insanlarla tanışarak, arkadaşlıklar kurabileceği bir ortam sunmaktadır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2023 Askimsin.Net - Tüm hakları saklıdır.