Beşiktaş, ikinci başkan Hüseyin Yücel’in PFDK’ye sevk edilmesine tepki gösterdi

admin     27-03-24          chat sohbet odalar et     Beşiktaş, ikinci başkan Hüseyin Yücel’in PFDK’ye sevk edilmesine tepki gösterdi     40 Defa Okundu

Kulüpten yapılan açıklamada, siyah-beyazlı futbolcu Semih Kılıçsoy’un A Milli Takım’dan Ümit Milli Takım’a gönderilmesinin ardından Yücel’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle disipline sevk edildiği belirtilerek, şu ifadeler kullanıldı:

“Ülke futbolunu en ufak bir eleştirel açıklamaya tahammül göstermeden sürekli para cezaları vererek, oyuna katkı sağlayan gönüllülerin tüm eleştiri haklarını bu vesileyle kısıtlayarak yönetmeye çalışan TFF, yeni sevkleri açıkladı. Buna göre TFF, ikinci başkanımız Hüseyin Yücel’i X hesabından, profesyonel futbolcumuz Semih Kılıçsoy’un A Milli Takım’dan Ümit Milli Takım’a gönderilmesiyle ilgili yaptığı açıklama nedeniyle PFDK’ya sevk etti.”

Hüseyin Yücel de disipline gönderilmesine ilişkin X hesabında yer alan paylaşımında, şu görüşleri aktardı:

“Sizler korkaksınız, olayları manipüle ediyorsunuz. Sizlerin vermiş ya da vereceği cezalar bizlere ancak madalya olur. Bizler Beşiktaş taraftarı olarak hep buradayız lakin sizler en kısa zamanda yolcusunuz. Bunu da sakın unutmayın.”

ücretsiz sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İçerikler

Sohbet siteleri ziyaretçilerine yeni insanlarla tanışarak, arkadaşlıklar kurabileceği bir ortam sunmaktadır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2023 Askimsin.Net - Tüm hakları saklıdır.