Aşkımsın

mustafa azad çelebi     07-12-21     Sohbet     Aşkımsın     62 Defa Okundu

Aşkımsın domain ismimizin makalesiyle merhaba. Aşk sohbet olsun dedik sizler için yeni bir alan adı olan askimsin.net adresini sizler için canlandırdık. Aşk sohbet odaları içinde hangi seçenekler mevcut. Nelerden faydalanabilirsiniz hepsini bir bir burada paylaşacağız.

Nasıl bir ortamda nasıl etkinlikler içine geliyorsunuz haberdar olmanız amacımız.
Öncelikle www.askimsin.net adresine giriş yaptığınızda sizleri harika bir tema karşılayacak. Su yeşilinin aşk ile uyumuna bayılacaksınız.

Dilerseniz direk sohbete bağlan butonu ile sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz. Yada farklı sürüm ile giriş seçeneğini mobil cihazlarınızdan seçerek. Yeni sürüm applet girişiyle aramıza katılabilirsiniz.
Yada ilk etapta ana sayfamızda bulunan farklı sürüm ile bağlan  seçerek 4 seçenekli giriş seçeneklerinden bir tanesini seçebilirsiniz.
1- Mobil V2 sürüm ile mobil sohbete bağlana bilirsiniz.
2- Mobil V3 sürüm ile mobil sohbete bağlana bilirsiniz.
3-  Yeni nesil zSohbet V1 ile mobil sohbete bağlan.
4- Yeni nesil sohbet V2 ile mobil sohbete bağlan.
Seçeneklerden her hangi birini seçerek içeriye girin. Ben eski sürüm  mobil V2 sürümü  tercih ediyorum şahsen.

Aşkımsın

Tıklar tıklamaz radyonuz aktif hemen. Tik tik seç bir nick hemen gir içeri. Içeride seni fevkalede insanlar karşılayacak. Güzel bir merhaba ile dostluğunuz başlayacak.
Zaman gelecek #yarisma  kanalında yarışacaksınız.
#Oxm ile kelimeleri türeteceksiniz. #Oyun kanalında bir çok soruya cevap vereceksiniz. #Samata aynı oyun kanali gibi ama sorular daha hafif geldi bana.
Ana oda olan #sohbet kanalında en güzel sohbetlere imza atacaksınız. Bide chat var yetmediği yerde sohbetden kaç hemen #chat.
#Radyo var birbirinden eğlenceli djlerin yayınlarıyla sesleriyle sizleri şenlendiren. Sizlerde konuk olun hatta yayına. Sizin güzel sesinizde kulağımızda pası silsin.
Bir sohbet sitesi daha nasıl anlatılır. Bilemedim. Mobil chat için girişini tüm kolaylığı ile ifade ettim. Şimdi sıra geldi bilgisayar  tutkusuyla pc ile giriş yapan dostlara.

Aşkımsın

Aşkımsın

Mirc indir

Web girişimizden mobil chat alanlarına bağlanmadan önce mirc indir butonunu kullanarak kendi mircimizi edinebilirsiniz. Böylelikle tüm güzellikler eliniz altında.
Şimdi seviyeli sohbet edebilmenin en güzel yerindesin.
Sevdikleriklerinle sende paylaş adresimizi www.askimsin.net de aşkla sohbet et de.
Erişimi kolay adresimin tüm ulaşım seçimlerini sizlerle paylaştık. Hayat paylaştıkça güzel. Sende bizimle hayat-ı paylaş.
Bugünlük hoşçakalın bir dahaki makalemizde buluşmak ümidiyle esen kalın.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Askimsin.Net ziyaretçilerine en iyi ve en kaliteli sohbet imkanını sunmakta olan sohbet sitelerinden birisidir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Askimsin.Net Sohbet Siteleri - Tüm hakları saklıdır.